Početna SPORT LOŠ DAN ZA OK ZADAR Odbojkašice izgubile u Karlovcu, odbojkaši na Višnjiku...

LOŠ DAN ZA OK ZADAR Odbojkašice izgubile u Karlovcu, odbojkaši na Višnjiku poraženi od Murse

Odbojkaši Zadra očekivano su danas u dvoboju 18. kola Super lige na svom parketu poraženi od osječke Murse s 3:0 u setovima. Vodeća momčad lige u Zadar je stigla odučna da i nakon ovog susreta i dalje bude jedina neporažena momčad dosadašnjeg dijela sezone što im je, bez većih problema, i pošlo za rukom.

Prvi set gosti su osvojili na prilično dominantan način dopustivši domaćinu tek devet poena. U drugom i trećem setu Zadrani jesu zaigrali malo bolje ali i dalje nedovoljno dobro da bi naštetili protivniku.

S učinkom od 5 pobjeda i 12 poraza igrači Marina Masnića se u ovom trenutku nalaze na devetom mjestu ljestvice u konkurenciji 11 momčadi.

Poraz su, nažalost, upisale i odbojkašice Zadra koje su u susretu 17. kola Prve lige u Karlovcu poražene od istoimenog protivnika s 3:1 u setovima.

Domaće su igračice bolje otvorile utakmicu te su nakon dva seta vodile s 2:0. U trećem su Karlovčanke imale i meč loptu pri rezultatu 24:21, no Zadranke su uspjele naći snagu i prokrenuti taj set u svoju korist. Međutim, to je ujedno bilo i sve od njih jer su četvrti set igračice Karlovca zaigrale puno ozbiljnije ne dozvolivši protivnicama nikakvo iznenađenje.

Zadranke su tako i nakon ovog kola ostale na pretposljednjem mjestu ljestvice s omjerom od 5 pobjeda i 12 poraza. Borba za ostanak sada ulazi u završnu fazu gdje je do kraja ostalo za odigrati još samo pet kola. U prvom od njih igračice Roberta Kresoje na Višnjiku dočekuju vodeću Mladost II.