Početna VIJESTI VIRSKA FEŠTA Na Svečanu sjednicu povodom Dana Općine stiže predsjednik Zoran Milanović;...

VIRSKA FEŠTA Na Svečanu sjednicu povodom Dana Općine stiže predsjednik Zoran Milanović; navečer koncert Tomislava Bralića i klape Intrade

Općina Vir u nedjelju 29.kolovoza obilježava Dan Općine i blagdan nebeskog zaštitnika Glavosjeka Sv. Ivana Krstitelja.

Povodom Dana Općine Vir na Virskoj rivi 29.08 s početkom u 20:00 sati održat će se koncert Tomislava Bralića i klape Intrade. Koncert će se održati pridržavajući se svih epidemioloških mjera te uz predočenje EU covid potvrda te oobne iskaznice. Ulaz je besplatan!

Na sam Dan Općine Vir održat će se i Svečana sjednica Općinskog vijeća na koju stiže i predsjednik RH Zoran Milanović, potvrdio nam je predsjednik Turističke zajednice Općine Vir Kristijan Kapović.

“Ovo će biti prvi put da nam u posjet dolazi aktualni predsjednik države. Na Viru su bili i Stipe Mesić 2015. godine kao bivši predsjednik te Ivo Josipović 2009. kao kandidat za predsjednika. 1994.godine na Viru je bio i prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman, ali u sklopu vojne vježbe”, podsjetio je Kapović,