Društvo arhitekata Zadar poziva na novo predavanje iz ciklusa NOVE ARHITEKTONSKE PRAKSE.
Predavanje će u četvrtak, 24.veljače 2022., u Kneževoj palači s početkom u 19 sati održati Matija Huzjak (HUZJAK DIZAJN I ARHITEKTURA). Naziv predavanja je HDA – up close and personal. Moderator je Krešimir Damjanović.
Rođen i odrastao u Zadru, Matija Huzjak arhitekt je sa zagrebačkim arhitektonskim obrazovanjem, koji se već tijekom studija i nedugo nakon – uključio u aktivni rad u arhitektonskoj struci u rodnom gradu. Tijekom profesionalnog usavršavanja, sudjeluje u izradi projekata privatnih i javnih naručitelja, kao i na natječajima – na kojima, kao koautor u arhitektonskom timu osvaja višestruke nagrade.
2016. godine osniva vlastitu arhitektonsku praksu pod nazivom „Huzjak Dizajn i Arhitektura“ (HDA), u kojoj do danas, sa svojim timom arhitekata radi na brojnim projektima privatnih i javnih naručitelja, u kojima formira vlastitu prepoznatljivu arhitekturu, a istovremeno aktivno sudjeluje u radu Društva Arhitekata Zadra.
Matija će kroz više projekata iz vlastite prakse, predstaviti djelovanje ureda i metode rada.








